رفتن به محتوای اصلی

شرکت هدایت ماهان راد

معرفی کارخانه :

شروع هر حركت به مراتب دشوارتر از ادامه و رشد آن خواهد بود و اين دشواري را هميشه طلايه داران هر حركت بايستي به جان بخرند و تن به اين زحمت بسپارند تا دیگران بتوانند از این حرکت سود برند. ما زمانی تصمیم به ساخت یک کارخانه شالیکوبی مدرن گرفتیم که در بخش تولید کشاورزان زحمت کش گیلانی به علت فرسودگی کارخانه های موجود و بالا بودن ضایعات آنها گاهی بیش از نیمی از محصول خود را از دست میدادند، علاوه بر این همچنین در بخش عرضه به علت عدم وجود بسته بندی مناسب برنج با کیفیت و سالم ایرانی برنج های خارجی با تبلیغات فراوان سهم عمده ای از بازار را به خود اختصاص داده بودند و برنج ایرانی با وجود کیفیت بالا و سالم بودن مهجور مانده بود.

به هرحال در سال ۱۳۸۷ فاز اول این کارخانه شالیکوبی مدرن در شهرستان سنگر در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ مترمربع و زیربنایی بالغ بر ۱۴۰۰ متر مربع با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی و ماشین آلات روز توسط فرماندار محترم شهر رشت افتتاح گردید تا بتوانیم زنجیره کاملی از تولید برنج و ارائه آن به بازار مصرف را ارائه دهیم.

خدا را سپاس گذاریم که توفیقمان داد تا در این راه موفق باشیم تا با بهره گیری از مدیریت کارآمد و پرسنل متخصص و مجرب علم و دانش روز و یاران دلسوز و موفق به کسب گواهی نامه استاندارد به عنوان اولین و تنها کارخانه استاندارد گیلان شویم تا اعتماد بیش از پیش کشاورزان و مصرف کنندگان برنج را که سرمایه اصلی این مجموعه می باشد جلب کنیم.

  

چشم انداز:

این مرکز در نظردارد برنج ایرانی را با کیفیت عالی و بدون واسطه به دست هموطنان برساند .زیرا برنج یکی از متداول ترین غلات مورد استفاده در سراسر جهان است، می توان با استفاده از برنج سلامت میلیون ها نفر را ارتقا بخشد. کارخانه برنجکوبی حاج منصوری راد با هدف برآورد نیازهای متنوع مشتریان در زمینه برنج سالم ، به گونه ای سازماندهی گردیده است که بتواند بهترین برنج سالم را ارائه کند و بدینوسیله حتی الامکان مشکلات را از سر راه بردارد. متاسفانه در سال های اخیر شاهد ورود بی رویه انواع برنج های خارجی هستیم که متاسفانه به علت آلوده بودن به انواع مواد سمی و فلزات سنگین مانند جیوه جنجال های فراوانی به راه انداخته و سلامت غذایی مردم را مورد تهدید قرار داده اند. راد همواره سعی می نماید تا بدون استفاده از هرگونه مواد نگهدارنده شیمیایی محصولات طبیعی و سالم را عرضه نماید و در تمام فرایند تولید و بسته بندی و توزیع محصولات راد بدون استفاده از سموم شیمیایی آفت کش انجام پذیرفته است.

مجموعه برنج راد با تنوع محصولات بی نظیر خود در قالب سیاست “فروش بیشتر، سود کمتر” آمادگی لازم را در جهت تامین برنج مورد استفاده تمام مصرف کنندگان گرامی را دارد.

این مجتمع آمادگی خود را جهت تهیه برنج بصورت عمده برای سازمان ها و وزارتخانه ها بانک ها کارخانجات تعاونی های مصرف و شرکت ها اعلام می دارد.

برخی از افتخارات این واحد تولیدی

ریاست تعاونی کارخانه های شالیکوبی بخش سنگر

کسب گواهی نامه استاندارد بعنوان اولین کارخانه استاندارد گیلان

واحد برتر تولیدی سال ۱۳۸۹و ۱۳۹۵ سازمان استاندارد استان گیلان

واحد نمونه صنایع تبدیلی استان گیلان سال ۱۳۸۹ سازمان جهاد کشاورزی

عضو خوشه صنعتی شالیکوبی گیلان

برگشت به بالا